Zaznacz stronę

FABRYKA DESIGN

Wielkie rzeczy zaczynają się od małych zmian

O mnie

Swoją przygodę z projektowaniem wnętrz zaczęłam już w dzieciństwie. Zmieniając wystrój mojego dziecięcego pokoju średnio raz w miesiącu – poduszki, zasłony, dywaniki, narzuty no i oczywiście plakaty : ) realizowałam pomysły, które rodziły się w mojej małej głowie.

Droga do tego momentu w którym jestem aktualnie była dość kręta z kilkoma ograniczeniami prędkości i progami zwalniającymi : )

Początkowo studia – Politechnika Świętokrzyska ukończone z tytułem mgr inż., następnie praca w firmach budowlanych.
Czasy kosztorysów budowlanych, spotkań z inspektorami nadzoru, godzin spędzonych na budowie i odbiorów technicznych realizowanych inwestycji wspominam bardzo miło, ale ciągle czułam, że jestem gdzieś obok,
niby robię to co lubię ale …

Zawsze wiedziałam, że to właśnie nowinki wnętrzarskie powodują u mnie szybsze bicie serca, a piękne fotele, ramki, zegary przyciągają mój wzrok niczym diamenty. Liczne kursy, programy do projektowania wnętrz, felietony wnętrzarskie itp. pochłaniały mnie bez reszty.

Prywatnie jestem  żoną i matką ślicznej córeczki, brakowało tylko jednego.

Stąd decyzja Ja i moja Fabryka-Design.

Aktualnie spełniam marzenia nie tylko moich Klientów, ale także własne. Pasja do architektury, aranżacji wnętrz i ich dekorowania pozwala mi projektować pomieszczenia na miarę Twoich potrzeb i możliwości.
Zapraszam do współpracy

Monika Pietrzykowska

Projektant wnętrz

OFERTA

Czym Się Zajmujemy

WIZUALIZACJA

Zajmujemy się pełnym projektem kuchni pod wymiar wedle indywidualnych wymagań.

KOMPLEKSOWY PROJEKT

Kompletne projekty mieszkań od aranżacji po wykonanie.

PROJEKT POD KLUCZ

DIY

Jestem fanką i miłośniczkom rzeczy zrobionych własnoręcznie. Przysłowiowe „zrobić coś z niczego ” daje niezwykłą frajdę i satysfakcję. Niskim kosztem możemy zyskać efektowny, oryginalny przedmiot, a jakże bliski naszemu serce. Fanatycznie wyszukuje stare niepotrzebne rzeczy, które poddaję pełnej metamorfozie. Wiara w to, że każdy przedmiot ma swoją duszę sprawia, że odnawiając stare rzeczy przenoszę się w czasie, gdzie stary fotel, czy krzesło było świadkiem historii życia pewnej rodziny – pokolenia. Nadanie nowego życia przedmiotom z „tamtych lat” to trochę tak jak oddać hołd tamtym czasom. A nowy nabytek po liftingu nabierze charakteru i idealnie wpasuje się w klimat niejednego wnętrza.

Wymarzone mieszkanie w zasiegu reki

Projekt Indywidualnie dostosowany do twoich potrzeb
Złóż zapytanie

REALIZACJE

Zadzwoń

l

Wykonamy dla ciebie pomiary

R

Otrzymasz własny projekt i wizualizację w cenie

Kontakt

ul. Piłsudskiego 39/16

25-431 Kielce, Polska

+48 669 019 466

monika.pietrzykowska@o2.pl

Znajdź nas na:

10 + 7 =